Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV)
3-6 Yaş Çocuğu Olan Anneleri Annelik Yolculuklarında Yalnız Bırakmıyoruz

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile Menemen Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Hizmetleri Birimi işbirliği ile başlatılan Anne Destek Programı’nın Tanıtım Toplantısı 20 Ocak 2020 tarihinde Gölpark Spor Salonu ve Kubilay Kültür Merkezinde yapıldı.  14 hafta sürecek programda; anne olmak, kadın olmak, çocuğun gelişimi, aile tutumları, çocukta olumlu davranışı geliştirme ve olumsuz davranışı değiştirme, çocuğa sorumluluk kazandırma, anne baba çocuk iletişimi, empati, çatışma, sorun çözme, öfke kontrolü, çocuk ve oyun gibi pek çok konuda annelerle sohbet etme, annelerle birlikte güçlenme ve onları güçlendirme fırsatı bulacağız.

Anne Destek Programına dahil olmak için; Gölpark Kadın Danışma Birimi ve Çocuk Oyun Evi ile iletişime geçebilirsiniz. Gölpark Anne Destek Grubu 05 Şubat 2020, Çocuk Oyun Evi Anne Destek Grubu ise 07 Şubat 2020 itibari ile oturumlarına başlayacaktır.   

Not: Eğitim sadece 3-6 yaş çocuğu olan annelere yöneliktir. Annelerin yanında getirdiği 3-6 yaş aralığındaki çocukları için Menemen Çocuk Oyun Evi ve Gölpark Çocuk Oyun Evi hizmet verecektir.