Güncel Aktiviteler


Sinemamızda Bu Hafta

Linkler

2D SİNEMA TEKNOLOJİSİ MENEMEN’DE


Menemen Belediyesi Kültür Merkezi bünyesinde bulunan sinema salonu, 2D Digital Ses ve Görüntü Sistemi ile yenilendi. Son teknoloji ile donatılmış olan sinema salonumuz, en yeni vizyon filmleriyle bugün yeniden kapılarını açacak.Daha önceleri makaralı sistemle hizmet veren Menemen Belediye Kültür Merkezimizdeki sinema salonumuz, bugün itibariyle Menemen halkına şu anda

2D SİNEMA TEKNOLOJİSİ MENEMEN’DE

Menemen Belediyesi Kültür Merkezi bünyesinde bulunan sinema salonu, 2D Digital Ses ve Görüntü Sistemi ile yenilendi. Son teknoloji ile donatılmış olan sinema salonumuz, en yeni vizyon filmleriyle bugün yeniden kapılarını açacak.


Daha önceleri makaralı sistemle hizmet veren Menemen Belediye Kültür Merkezimizdeki sinema salonumuz, bugün itibariyle Menemen halkına şu anda dünyada kullanılan en son teknoloji olan 2D sinema sistemiyle hizmet verecek. Amerika´dan ithal edilen 2D sinema sistemi sayesinde vatandaşlar, izledikleri filmleri kusursuz dijital ses ve görüntüyle izleme şansı yakalayacaklar.


Yakın zaman önce vizyonda büyük beğeni toplayan “Düğün Dernek 2” filmi ile bugün kapılarını yeniden izleyicilere açan sinema salonumuzda gelecek hafta ise, vizyona yeni girecek olan   Burak Özçivit ile Murat Boz´un başrollerini paylaştığı “Kardeşim Benim” filmi tüm Türkiye ile aynı anda yayınlanacak.


Her gün 12.00-14.00-16.00-18.00 ve 20.00 seanslarında hizmet veren 99 kişilik sinema salonumuzdan öğrenciler 7 TL, yetişkinler ise 9 TL karşılığında faydalanabilecek.

 


 
Menemen Belediyesi © 2008
Şehit Kemal Cd.No:5 Menemen - İZMİR
Telefon: (232) 832 16 65 Faks: (232) 832 00 06  
www.menemen.bel.tr - iletisim@menemen.bel.tr